SUSISIEKITE! +37067500797 | info@metalogama.lt

Stumdomi, varstomi vartai

Vartų gamyba

Vieni dažniausiai užsakomu įmonės gaminių –  slenkantys kiemo vartai. Taip pat gaminame metalinius rankiniu būdu atidaromus vartus, atveriamus vartelius, dekoratyvinius vartelius. Galime pasiūlyti gaminti skirtingų dizainų vartus, arba pagaminti vartus pagal jūsų pateiktus brėžinius ir specifikacijas.

Stumdomi vartai

Gaminame stumdomus kiemo vartus, stumdomi vartai – tai šiuolaikiškas sprendimas jūsų kiemui, stumdomų vartų konstrukcija idealiai tinka siauriems sklypams su trumpu privažiavimu ar privažiavimui su nuolydžiu. Stumdomi vartai juda palei tvorą, todėl neužima vietos sklype.

Varstomi vartai

Gaminame varstomus kiemo vartus, varstomi kiemo vartai būna vienos ar dviejų dalių, kurios atsiveria į kiemo vidų arba išorę. Varstomi kiemo vartai puikiai tinka didesniems sklypas, su plačiu įvažiavimu.

Kiemo varteliai

Taip pat galime pasiūlyti kiemo vartelių gamybą. Kiemo vartelius gaminame iš  plieninio stačiakampio profilio ir padengto cinko-fosfato gruntu (kuris apsaugo nuo korozijos ir užtikrina gerą sukibimą su dažais) ir pasirinktos spalvos milteliniais dažais. Šios konstrukcijos varteliams galima įmontuoti įvairius vidinius užpildus, tokius kaip: medienos lenteles, lankstytus metalo profilius, virintos vielos tinklus bei segmentus ir daugelį kitų tvoros elementų.